Kdo jsem?

Jmenují se Sergej (rodným jménem Serhiy Chayko ). Narodil jsem se v Podkarpatské Ukrajině, v blízkosti geografického středu Evropy.

Jsem absolventem mnoha tréninkových seminářů a školení pro servisní a montážní činnost u výrobců – Bosch, Siemens, Miele, Whirpool, Indesit, Electrolux, Zanussi, Beko a dalších. Pravidlně se zučastnují školení z elektrotechnické způsobilostí dle Vyhlášky 50/1978 Sb.

Dlouholetá praxe v oboru

V České republice jsem od dětství, kde jsem se také vyučil elektrotechnice na Střední Průmyslové Škole Dopravní v Praze. Po dokončení studia, jsem byl zaměstnán na pozicích montážního a servisního technika. Před časem jsem se ale rozhodl nespojovat svůj profesní život s korporaty, založit živnost a nabídnout své služby v oblasti servisu a montáži elektrospotřebičů na volné noze.

Nabízené služby

Nabízíme prvotřídní servis domácích spotřebičů všech značek. Zaměřujeme se na automatické pračky, sušičky, myčky, elektrické trouby, mikrovlnky, kávovary, kuchyňské roboty a malé domácí spotřebiče, bojlery a průtokové ohřívače, el.varné desky a odsavače par. Dále nabízíme drobné elektroinstalační práce a technickou pohotovost. V případě zájmu mohu doporučit kolegy – instalatéry, topenáře a zedníky.

Ceník služeb

Zde uvádím základní ceny. Ceny náhradních dílů Vám poskytneme na poptaní.

ceník služeb prackyamycky.cz

(Nejsem plátce DPH)